• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ME. Jeżeli chcesz otworzyć plik ME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Readme Text Format N/A

Co to jest plik ME?

Plik Readme zawierający informacje o aplikacji. Zazwyczaj nazwa READ.ME i może być tworzona podczas procesu instalacji oprogramowania.

Read.Me to zwykłe pliki tekstowe, które można przeglądać w dowolnym edytorze tekstowym.

Jak otworzyć plik ME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ME

Inne problemy z plikiem ME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ME:

  • plik ME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik