• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HLM Multivariate Data Matrix Format Scientific Software International

Co to jest plik MDM?

Plik danych używany przez hierarchiczny program linearyzacji i nielinearyzacji (HLM) do statystycznej analizy danych naukowych. Zawiera dane tekstowe zarejestrowane z obserwacji naukowej. Używany jako format wejściowy dla programu HLM do tworzenia statystyk podsumowujących i dogłębnych.

Pliki MDM można skompilować w programie HLM przy użyciu różnych formatów wyjściowych programów statystycznych, w tym formatów SPSS i SAS.

Jak otworzyć plik MDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDM

Inne problemy z plikiem MDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDM:

  • plik MDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik