• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDINFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDINFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDINFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDINFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone Info Format Apple

Co to jest plik MDINFO?

plik kopii zapasowej iPhone utworzony przez iTunes, cyfrowego odtwarzacza multimedialnego. Zapisuje metadane dotyczące danych zapisanych w odpowiednim pliku .MDDATA. Mogą zawierać informacje o wiadomościach SMS, kontaktach i notatkach. Służy do przywracania kopii zapasowych iPhone'a w programie iTunes.

Ponieważ pliki MDINFO są mieszanką danych binarnych i tekstowych, można przeglądać niektóre elementy za pomocą edytora tekstu, takiego jak Apple TextEdit lub Microsoft Notepad.

Program iTunes korzysta również z plików MDINFO i MDDATA do tworzenia kopii zapasowych danych Apple iPad.

Jak otworzyć plik MDINFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDINFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDINFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDINFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDINFO

Inne problemy z plikiem MDINFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDINFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDINFO:

  • plik MDINFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDINFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDINFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik