• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDBHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDBHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDBHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDBHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Access HTML Document Format Microsoft

Co to jest plik MDBHTML?

Wersja HTML bazy danych utworzona przez program Microsoft Access, aplikacja desktopowa. Zawiera kod źródłowy HTML wygenerowany z schematu bazy danych i wypełnione dane. Służy do przeglądania bazy danych w formacie HTML.

Jak otworzyć plik MDBHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDBHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDBHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDBHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDBHTML

Inne problemy z plikiem MDBHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDBHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDBHTML:

  • plik MDBHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDBHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDBHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik