• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MobyExplorer Encrypted Format Bermin Software

Co to jest plik MCRP?

Szyfrowany format plików używany przez MobyExplorer, menedżera plików i klienta FTP / FTPS dla telefonów komórkowych obsługujących technologię Java J2ME. Zapisuje dane za pomocą algorytmu szyfrującego Dualfish. Można je otworzyć tylko przez wprowadzenie prawidłowego hasła.

MobyExplorer jest programem Java opracowanym dla telefonów komórkowych. Może być również uruchamiany na komputerach z zainstalowaną Javą.

Menedżer plików MobyExplorer został przerwany.

Jak otworzyć plik MCRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCRP

Inne problemy z plikiem MCRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCRP:

  • plik MCRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik