• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk 3D Studio Max Macroscript Format Autodesk

Co to jest plik MCR?

Skrypt napisany dla 3ds Max, program do modelowania, animacji, renderowania i efektów 3D. Może automatyzować wspólne działania w ramach programu. Podobny do pliku MAXScript (.MS), ale jest generowany przez nowsze wersje 3ds Max.

Jak otworzyć plik MCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCR

Inne problemy z plikiem MCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCR:

  • plik MCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik