• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MSN Messenger Wink Format Microsoft

Co to jest plik MCO?

Zawiera animacje Flash, o nazwie Winks, które można wysyłać przy użyciu programu Windows Live Messenger (dawniej MSN Messenger). Podobnie jak wysyłanie emotikony, ale może to być znacznie większa animacja.

Wiersze mogą być instalowane przy użyciu programu Messenger Jump! Instalator MSN Winks lub MSN BackUp.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik MCO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCO

Inne problemy z plikiem MCO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCO:

  • plik MCO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik