• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCLEVEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCLEVEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCLEVEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCLEVEL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft Map Format Mojang Specifications

Co to jest plik MCLEVEL?

Poziom gry stworzony przez Minecraft, pojedynczy gracz lub grę perspektywiczną dla wielu osób. Zawiera informacje o mapie gry, w tym lokalizacji bloków 3D, punktach odradzania, kolorach nieba i rozmiaru mapy. Przechowywany w zastrzeżonym formacie binarnym o nazwie Named Binary Tag format lub krótko mówiąc o NBT.

Minecraft to program oparty na języku Java, który może być uruchamiany w przeglądarce internetowej. W Minecraft użytkownicy tworzą i niszczą bloki i zasoby kopiowania w środowisku 3D.

Pliki MCLEVEL były używane przez wczesne wersje Minecraft (zwane "indev") i nie są zgodne z aktualnymi wersjami oprogramowania. W tym czasie użyto plików MCLEVEL, tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu Minecraft mogli zapisywać pliki MCLEVEL.

Jak otworzyć plik MCLEVEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCLEVEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCLEVEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCLEVEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCLEVEL

Inne problemy z plikiem MCLEVEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCLEVEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCLEVEL:

  • plik MCLEVEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCLEVEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCLEVEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik