• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCFI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCFI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCFI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCFI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Maya Initial Fluid Cache Format Autodesk

Co to jest plik MCFI?

Plik pamięci podręcznej stworzony przez firmę Autodesk Maya, program modelowania 3D. Przechowuje efekty płynne, takie jak płyny, dym, ogień i chmury w pamięci podręcznej dysku, dzięki czemu mogą być renderowane szybciej.

Pliki MCFI można tworzyć, wybierając Fluid nCache & rarr.Create New Cache w obrębie Majy. Jeśli wybrano wiele obiektów płynu, tworzone są bufory płynów dla każdego z wybranych obiektów płynnych.

Pliki pamięci podręcznej odtwarzania są zapisywane jako pliki .MCFP.

Jak otworzyć plik MCFI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCFI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCFI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCFI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCFI

Inne problemy z plikiem MCFI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCFI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCFI:

  • plik MCFI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCFI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCFI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik