• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MC1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MC1. Jeżeli chcesz otworzyć plik MC1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MC1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MedCalc Data Format MedCalc

Co to jest plik MC1?

Format danych używany przez MedCalc, statystyczny program komputerowy przeznaczony dla badaczy biomedycznych. Zapisany jako plik złożony OLE w formacie binarnym. Zawiera wartości danych, które można wyświetlać i analizować przy użyciu oprogramowania MedCalc.

Jak otworzyć plik MC1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MC1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MC1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MC1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MC1

Inne problemy z plikiem MC1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MC1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MC1:

  • plik MC1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MC1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MC1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik