• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blue Card Manager Merit Badge Template Format Scout Management Software

Co to jest plik MBT?

Plik szablonu używany przez program Blue Card Manager, program służący do rejestrowania danych członków harcerstwa. Zawiera wymagania dotyczące zdobywania zasług w harcerskich harcerzach. Zezwala doradcom harcerskim, aby tworzyć pliki szablonów (.MSF) z szablonu.

Menedżer Blue Card został przerwany.

Jak otworzyć plik MBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBT

Inne problemy z plikiem MBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBT:

  • plik MBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik