• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBSA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBSA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBSA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBSA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Baseline Security Analyzer Format Microsoft

Co to jest plik MBSA?

Plik utworzony przez program Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA), program służący do identyfikacji krytycznych aktualizacji dla komputerów z systemem Windows. Zawiera wyniki lub raport z przeszukiwania systemu i obejmuje stan przejścia / niepowodzenia, wymagane aktualizacje krytyczne i inne wyniki skanowania. Zezwala na zapis i przegląd raportu w trakcie audytów zabezpieczeń.

Jak otworzyć plik MBSA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBSA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBSA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBSA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBSA

Inne problemy z plikiem MBSA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBSA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBSA:

  • plik MBSA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBSA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBSA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik