• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Opera Mailbox Format Opera Software

Co to jest plik MBS?

Plik skrzynki pocztowej utworzony przez Opera Mail, klienta pocztowego wbudowanego w przeglądarkę internetową Opera. Zawiera wiadomości e-mail dla określonego folderu poczty, na przykład folderów skrzynki odbiorczej, wersji roboczej lub wiadomości wysłanych. Przechowywane w podobnym formacie plików do folderów pocztowych Mozilla Thunderbird.

Narzędzie Aid4Mail umożliwia odczytywanie plików MBS i eksportowanie ich do innych formatów skrzynek pocztowych, w tym standardowych plików .MBX i Outlook, Windows Live Mail i Thunderbird.

ABC Amber Opera Converter może konwertować pliki MBS na czytelne dla człowieka formaty, takie jak pliki .TXT, .PDF, .RTF, .HTML i .DOC. Narzędzie MBS2MBX może również konwertować pliki MBS z wersji Opera 7.x do plików .MBX Mbox. Może jednak nie poprawnie przetłumaczyć niektórych komunikatów.

Jak otworzyć plik MBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBS

Inne problemy z plikiem MBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBS:

  • plik MBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik