• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mail Mailbox Format N/A

Co to jest plik MBOX?

Plik MBOX to plik skrzynki pocztowej zapisany w formacie przechowywania wiadomości e-mail używanych do organizacji wiadomości e-mail w jednym pliku tekstowym. Zapisuje wiadomości w połączonym formacie, w którym każda wiadomość jest przechowywana po drugim, zaczynając od nagłówka "Od". Pliki MBOX były pierwotnie używane przez hosty uniksowe, ale są teraz obsługiwane przez inne aplikacje poczty elektronicznej, w tym Apple Mail i Mozilla Thunderbird.

Wersja 1.X pakietu Apple Mail używała plików MBOX i została zapisana w folderze / User / Library / Mail / Mailboxes /. Jednak poczta 2.0 i nowsze wersje używają formatu .EMLX, który oddziela wiadomości do poszczególnych plików, dzięki czemu mogą być wyszukiwane przez Spotlight.

INBOX.Mbox - nazwa nadana pierwszemu folderowi poczty e-mail w skrzynce odbiorczej w usłudze Apple Mail, domyślnym programem poczty e-mail dla systemu Mac OS X.

Jak otworzyć plik MBOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBOX

Inne problemy z plikiem MBOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBOX:

  • plik MBOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik