• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DBASE IV Multiple Index File Backup dataBased Intelligence

Co to jest plik MBK?

Plik kopii zapasowej utworzony przez dBase, program służący do tworzenia aplikacji internetowych opartych na bazie danych. Zawiera kopię zapasową pliku indeksu .MDX i można go użyć do przywracania pliku indeksu wielu plików w przypadku jego uszkodzenia.

Jak otworzyć plik MBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBK

Inne problemy z plikiem MBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBK:

  • plik MBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik