• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Money Backup Format Microsoft

Co to jest plik MBF?

Plik kopii zapasowej utworzony przez firmę Microsoft Money, program służący do śledzenia finansów osobistych i związanych z biznesem. Zawiera kopię zapasową pliku .MNY w formacie skompresowanym lub nieskompresowanym. Służy do kompresji i tworzenia kopii zapasowych dużych plików MNY w archiwum. Można konwertować do plików .QIF za pomocą oprogramowania Microsoft Money.

Firma Microsoft przestała sprzedawać oprogramowanie Microsoft Money w czerwcu 2009. Wsparcie dla oprogramowania zakończyło się w styczniu 2011.

Jak otworzyć plik MBF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBF

Inne problemy z plikiem MBF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBF:

  • plik MBF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik