• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multimedia Builder MP3 Authoring Format MediaChance

Co to jest plik MBD?

Plik utworzony przez program Multimedia Builder (MMB), program służący do tworzenia frontów dla płyt aplikacji i gier. Zapewnia projekt interfejsu użytkownika oraz funkcje programu. Używany do interfejsów CD autorun, a także do gier i aplikacji do odtwarzania multimediów.

Projekty MMB można kompilować do autonomicznych plików wykonywalnych (plików .EXE), które mogą być nagrane na płytę CD. Często aplikacjom będzie towarzyszyć plik Autorun.Ini, który jest także spalony na dysku CD i określa, że ​​aplikacja powinna automatycznie uruchamiać się po włożeniu dysku do napędu CD.

Mediachance, twórcy Multimedia Builder, przestali rozwijać Multimedia Builder i oznaczili go jako starsze oprogramowanie.

MBD jest często błędnym rozszerzeniem pliku, w którym użytkownik miał na celu wpisanie rozszerzenia .MDB. Pliki MDB to pliki bazy danych programu Microsoft Access.

Jak otworzyć plik MBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBD

Inne problemy z plikiem MBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBD:

  • plik MBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik