• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Maya Binary Scene Format Autodesk

Co to jest plik MB?

Plik projektu stworzony w programie Maya, program do modelowania i animacji 3D. Zawiera trójwymiarowe modele, tekstury, właściwości oświetleniowe i dane o animacji. Zapisany w formacie binarnym zamiast formatu tekstowego ASCII używanego przez pliki Maya .MA.

Maya została pierwotnie opracowana przez Alias ​​Wavefront. Firma została przejęta przez Autodesk w 2006 roku.

Jak otworzyć plik MB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MB

Inne problemy z plikiem MB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MB:

  • plik MB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik