• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAXC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAXC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAXC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAXC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Studio Max Container Format Autodesk

Co to jest plik MAXC?

Plik utworzony przez 3ds Max, pakiet oprogramowania służący do modelowania i animacji 3D. Przechowuje kolekcję obiektów 3D, w tym ich właściwości. Pozwala modelarzom organizować obiekty sceny w grupy. Umożliwia także udostępnianie grup obiektów.

Kontenery mogą być użyte jako źródło, co oznacza, że ​​obiekty są odsyłane tylko do sceny lub mogą być używane jako kopia lokalna, co oznacza, że ​​zmiany w obiektach zostaną zapisane w pojemniku.

Aby utworzyć kontener, zaznacz obiekty na scenie, a następnie wybierz polecenie Narzędzia i rarr. Kontenery i rarr. Utwórz kontener z wyboru.

Jak otworzyć plik MAXC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAXC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAXC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAXC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAXC

Inne problemy z plikiem MAXC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAXC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAXC:

  • plik MAXC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAXC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAXC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik