• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MATO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MATO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MATO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MATO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atomic Combat Saved Game Format Mojiferous Industries

Co to jest plik MATO?

Gra zapisana przez Atomic Combat, strategię wojskową / przypuszczalną grę podobną do Battleship. Oszczędza postępy w grze, aby rozgrywka mogła zostać wznowiona w późniejszym czasie.

Pliki MATO są tworzone tylko przez Atomic Combat 1.X, ponieważ Atomic Combat 2 nie zawiera funkcji Zapisz.

Jak otworzyć plik MATO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MATO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MATO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MATO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MATO

Inne problemy z plikiem MATO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MATO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MATO:

  • plik MATO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MATO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MATO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik