• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MARS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MARS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MARS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MARS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Mars Format Adobe Systems

Co to jest plik MARS?

Plik utworzony przez Adobe Acrobat, program służący do tworzenia i edytowania plików PDF. Zapewnia przyjazną dla XML reprezentację dokumentu .PDF. Służy do przechowywania dokumentów PDF w bardziej otwartym i dostępnym formacie.

Dokumenty MARS można generować przy użyciu dodatku plug-in Mars Project PDFXML dla programu Adobe Acrobat, który był wcześniej dostępny z witryny Adobe Labs. Jednak projekt Mars został przerwany, a wtyczka nie jest już dostępna.

Format pliku MARS opracowany przez Adobe Labs Mars Project jest określany jako PDFXML. Rozszerzenie pliku .PDFXML może być używane zamiennie z rozszerzeniem MARS.

Jak otworzyć plik MARS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MARS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MARS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MARS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MARS

Inne problemy z plikiem MARS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MARS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MARS:

  • plik MARS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MARS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MARS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik