• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAPLET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAPLET. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAPLET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAPLET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Maplet World Format Blitz Research

Co to jest plik MAPLET?

Mapa świata stworzona przez Maplet, darmowy program służący do tworzenia światów 3D. Przechowuje układ świata, teksturę i informacje o oświetleniu. Może być eksportowany do pliku .B3D, który może służyć do załadowania świata w oprogramowanie do tworzenia gier Blitz3D.

Maplet nie jest już dostępny ani do pobrania.

Jak otworzyć plik MAPLET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAPLET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAPLET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAPLET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAPLET

Inne problemy z plikiem MAPLET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAPLET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAPLET:

  • plik MAPLET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAPLET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAPLET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik