• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MANM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MANM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MANM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MANM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vietcong Game Data Format Pterodon

Co to jest plik MANM?

Plik danych o grach używanych przez Vietcong, gra strzelecka dla osób, która odbyła się w czasie wojny w Wietnamie. Zawiera skrypty dotyczące działań w grze, takich jak rzucanie granatem lub ponowne załadowanie broni. Używany do przechowywania animacji w grze.

Pliki MANM są przechowywane w innych plikach danych gry w grze Vietcong i mogą być wyodrębniane przy użyciu narzędzia do pobierania danych w grach.

Jak otworzyć plik MANM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MANM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MANM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MANM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MANM

Inne problemy z plikiem MANM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MANM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MANM:

  • plik MANM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MANM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MANM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić