• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAKE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAKE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAKE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAKE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Makefile Apple

Co to jest plik MAKE?

Skrypt napisany jako Makefile, typ pliku programisty, który służy do kompilacji i łączenia programów z plików kodu źródłowego. Przechowuje instrukcje wykorzystujące standard GNU.

Makefile są tworzone częściej przy użyciu nazwy pliku Makefile, która nie ma rozszerzenia.

Jak otworzyć plik MAKE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAKE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAKE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAKE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAKE

Inne problemy z plikiem MAKE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAKE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAKE:

  • plik MAKE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAKE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAKE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik