• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Make Format N/A

Co to jest plik MAK?

Plik dewelopera używany przez kompilatory i IDE do tworzenia oprogramowania. Przechowuje instrukcje, które określają sposób kompilowania i łączenia plików źródłowych.

Makefile częściej używają nazwy plików Makefile, które nie mają rozszerzenia.

Jak otworzyć plik MAK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAK

Inne problemy z plikiem MAK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAK:

  • plik MAK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik