• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAILTOLOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAILTOLOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAILTOLOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAILTOLOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mail Mail Address Format Apple

Co to jest plik MAILTOLOC?

Plik skrótu do poczty e-mail utworzony przez przeciągnięcie adresu e-mail lub łącza "mailto" na pulpit systemu Mac OS X. Zapisano w formacie XML .PLIST w systemie Mac OS X i zapisuje adres e-mail oraz inne opcjonalne pola e-mailowe. Używany jako szybki skrót pocztowy dla zwykłych odbiorców.

Gdy otwierane są pliki MAILTOLOC, tworzą nowy e-mail w domyślnym programie poczty e-mail dla użytkownika, wypełniając pole "Do". Inne pola, takie jak "Cc" i "Subject" są automatycznie wypełniane, jeśli są zawarte w pliku MAILTOLOC.

Jak otworzyć plik MAILTOLOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAILTOLOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAILTOLOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAILTOLOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAILTOLOC

Inne problemy z plikiem MAILTOLOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAILTOLOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAILTOLOC:

  • plik MAILTOLOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAILTOLOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAILTOLOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik