• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Diagram Shortcut Format Microsoft

Co to jest plik MAG?

Skrót utworzony przez program Microsoft Access, aplikację Desktop RDBMS (relacyjny system zarządzania bazą danych). Przechowuje skrót do diagramu lub wykresu utworzonego przy użyciu bazy danych Access. Służy do ładowania diagramów w programie Access bez konieczności otwierania pliku bazy danych.

Ponieważ pliki MAG zawierają linki do aktywnej zawartości bazy danych, są domyślnie podejrzewane w kilku programach współpracy e-mail i plików, w tym niektórych wersjach programu Microsoft Outlook i Microsoft SharePoint Server.

Jak otworzyć plik MAG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAG

Inne problemy z plikiem MAG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAG:

  • plik MAG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik