• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Module Shortcut Format Microsoft

Co to jest plik MAD?

Plik skrótu używany przez program Microsoft Access, relacyjna aplikacja bazy danych dla środowiska stacjonarnego systemu Windows. Łącza do modułu bazy danych zawierającego procedury napisane w języku Visual Basic for Applications (VBA). Używany w starszych wersjach programu Microsoft Access jako skrót na pulpicie, aby otworzyć moduł.

Pliki MAD to skróty do modułów i nie zawierają dodatkowej zawartości.

Jak otworzyć plik MAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAD

Inne problemy z plikiem MAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAD:

  • plik MAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik