• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M4V

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M4V. Jeżeli chcesz otworzyć plik M4V, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M4V

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Video File Format Apple

Co to jest plik M4V?

Plik M4V to plik MPEG-4 służący do przechowywania plików wideo pobieranych z magazynu Apple iTunes, takich jak odcinki telewizyjne, teledyski i filmy o pełnej długości. Jest podobny do pliku .MP4, ale może być chroniony przed kopiowaniem za pomocą ochrony praw autorskich FairPlay DRM firmy Apple.

Aby odtworzyć chroniony plik M4V, komputer musi być autoryzowany (używając programu iTunes) z kontem używanym do zakupu filmu wideo. Niezabezpieczone pliki M4V mogą być rozpoznawane i odtwarzane przez inne odtwarzacze wideo, zmieniając rozszerzenie pliku z ".M4v" na ".Mp4".

Jak otworzyć plik M4V?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M4V jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M4V z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M4V którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M4V

Inne problemy z plikiem M4V

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M4V nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M4V:

  • plik M4V którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M4V z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M4V nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku M4V
M4V do MTSM4V do 264M4V do 3GPM4V do 3GPPM4V do 3GPP2M4V do ASFM4V do AVCM4V do AVIM4V do FLVM4V do H263M4V do H264M4V do M1VM4V do M2TM4V do M2TSM4V do M2VM4V do MJPGM4V do MKVM4V do MOVM4V do MP4M4V do MPEGM4V do MPGM4V do MPG4M4V do OGVM4V do TSM4V do VOBM4V do WMV