• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M4U

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M4U. Jeżeli chcesz otworzyć plik M4U, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M4U

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Playlist Format N/A

Co to jest plik M4U?

Lista odtwarzania używana przez niektóre programy odtwarzaczy wideo. Zawiera linki do filmów i plików wideo w formacie MPEG-4, ale nie zawiera plików wideo. Podobny do pliku .M3U, który przechowuje playlistę dla plików .MP3.

Jak otworzyć plik M4U?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M4U jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M4U z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M4U którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M4U

Inne problemy z plikiem M4U

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M4U nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M4U:

  • plik M4U którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M4U z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M4U nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik