• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M4R

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M4R. Jeżeli chcesz otworzyć plik M4R, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M4R

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone Ringtone Format Apple

Co to jest plik M4R?

Niestandardowy dzwonek telefonu iPhone utworzony za pomocą programu iTunes. Można je tworzyć tylko z utworów zakupionych w sklepie muzycznym iTunes, które umożliwiają tworzenie dzwonków. Automatycznie przesyłany do telefonu iPhone, gdy telefon jest zsynchronizowany z komputerem przy użyciu programu Apple iTunes.

Pliki M4R utworzone przy użyciu programów innych firm lub pobierane z Internetu mogą nie obejmować ochrony przed kopiowaniem. Pliki te mogą być odtwarzane przez inne programy, takie jak VLC media player.

Jak otworzyć plik M4R?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M4R jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M4R z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M4R którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M4R

Inne problemy z plikiem M4R

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M4R nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M4R:

  • plik M4R którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M4R z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M4R nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku M4R
M4R do CAFM4R do 3GAM4R do MP3M4R do WMA