• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik M3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DIALux 3D Object Format N/A

Co to jest plik M3D?

Plik utworzony przez DIALux, program służący do obliczania układów oświetleniowych. Zawiera obiekty 3D i ich obrazy podglądu. Używany do zapisywania, importowania i eksportowania mebli.

Obrazy podglądu w pliku M3D mogą być eksportowane jako pliki .JPG.

Jak otworzyć plik M3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M3D

Inne problemy z plikiem M3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M3D:

  • plik M3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik