• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M1A

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M1A. Jeżeli chcesz otworzyć plik M1A, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M1A

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-1 Audiostream Format N/A

Co to jest plik M1A?

Plik audio kodowany przy użyciu kompresji MPEG-1 Layer II. Zawiera tylko skompresowane dane audio, ale może być zapisany wraz z odpowiednim plikiem wideo .M1V. Znany również jako plik audio Apple MPEG-1/1.

Format MPEG-1 jest obsługiwany przez program Apple QuickTime Player i inne odtwarzacze multimedialne. Zostało ono głównie umieszczone w postaci skompresowanego formatu audio .MP3.

Jak otworzyć plik M1A?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M1A jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M1A z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M1A którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M1A

Inne problemy z plikiem M1A

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M1A nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M1A:

  • plik M1A którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M1A z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M1A nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik