• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M15

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M15. Jeżeli chcesz otworzyć plik M15, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M15

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime Format Moving Picture Experts Group

Co to jest plik M15?

Plik wideo MPEG utworzony przy użyciu kompresji dźwięku i wideo MPEG-1 lub MPEG-2. Zazwyczaj używany do dystrybucji filmów w internecie. Bardziej powszechnie widziane z rozszerzeniem .MPG.

Pliki M15 są bardzo rzadkie. Są one nadal wymienione w tabelach Uniform Type Identifier (UTI), które używają do rozpoznawania typów plików w Internecie.

Jak otworzyć plik M15?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M15 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M15 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M15 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M15

Inne problemy z plikiem M15

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M15 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M15:

  • plik M15 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M15 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M15 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik