• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M12. Jeżeli chcesz otworzyć plik M12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Money 2004 Data Format Schiller

Co to jest plik M12?

Plik utworzony przez aparat medyczny Schiller medilog ECG (Electrocardiography), używany do pomiaru uderzeń serca. Zapisuje surowe wyjście z urządzenia, gdy jest podłączony do człowieka. Może być analizowany w towarzyszącym oprogramowaniu MEDILOG DARWIN.

Pliki M12 przechowują dane z 12-kanałowego EKG, natomiast pliki MKK4 przechowują dane z 3 i 7-kanałowego EKG.

Jak otworzyć plik M12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M12

Inne problemy z plikiem M12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M12:

  • plik M12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik