• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LZO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LZO. Jeżeli chcesz otworzyć plik LZO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LZO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lzop Archive Format N/A

Co to jest plik LZO?

Archiwum plików skompresowane lzopem, narzędzie kompresujące oparte na bibliotece kompresji danych LZO (Lempel-Ziv-Oberhume). Podobnie do formatu .GZIP, ale pozwala na większe współczynniki kompresji i wyższe prędkości dekompresyjne.

Jak otworzyć plik LZO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LZO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LZO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LZO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LZO

Inne problemy z plikiem LZO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LZO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LZO:

  • plik LZO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LZO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LZO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik