• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku LZH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LZH. Jeżeli chcesz otworzyć plik LZH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LZH
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LH ARC Compressed Archive Format N/A

Co to jest plik LZH?

Archiwum plików skompresowane przy użyciu algorytmu kompresji Lempel-Ziv i Haruyasu. Nazwani po twórcach Lempel-Ziv i Haruyasu. Pochodzi z programu kompresji LZSS i wykonuje dodatkową kompresję przy użyciu dynamicznego kodowania Huffmana. Najczęściej używany w Japonii.

Jak otworzyć plik LZH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LZH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LZH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LZH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LZH
Inne problemy z plikiem LZH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LZH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LZH:

  • plik LZH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LZH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LZH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik