• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LYR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LYR. Jeżeli chcesz otworzyć plik LYR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LYR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcView Layer Format ESRI

Co to jest plik LYR?

Zawiera informacje dostępne w oknie dialogowym właściwości warstw ArcView. Mogą zawierać symbole, ustawienia wyświetlania, połączone szczegóły tabeli, zapytania dotyczące definicji, właściwości etykietowania i właściwości wyświetlania adnotacji.

Pliki LYR są podobne do plików Legend (.AVL), ale mogą zawierać dużo więcej informacji i są zapisywane w formacie binarnym, a nie jako plik tekstowy.

Jak otworzyć plik LYR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LYR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LYR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LYR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LYR

Inne problemy z plikiem LYR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LYR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LYR:

  • plik LYR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LYR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LYR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik