• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LEGO CAD Scene Format LEGO

Co to jest plik LXF?

Trójwymiarowy model stworzony przez LEGO Digital Designer (LDD), program służący do tworzenia wirtualnych projektów LEGO. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP i zawiera dwa pliki: IMAGE100.PNG (a .PNG design preview) oraz IMAGE100.LXFML (projekt .LXFML określony w XML).

Starszy format LXF zawierał pliki MODEL100.MODEL w kontenerze Zip.

Jak otworzyć plik LXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LXF

Inne problemy z plikiem LXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LXF:

  • plik LXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik