• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LXA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LXA. Jeżeli chcesz otworzyć plik LXA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LXA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Speech Engines Lexicon Format Microsoft

Co to jest plik LXA?

Zawiera dane leksykonowe używane do funkcji mowy w pakiecie Microsoft Office. Wiele plików LXA jest instalowanych w pakiecie Office i mają nazwy plików podobne do " lsr1033.Lxa ". są one przechowywane w katalogu Program FilesCommon FilesSpeechEnginesMicrosoftLexicon.

Jak otworzyć plik LXA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LXA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LXA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LXA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LXA

Inne problemy z plikiem LXA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LXA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LXA:

  • plik LXA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LXA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LXA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik