• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LWV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LWV. Jeżeli chcesz otworzyć plik LWV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LWV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Linguistically Enhanced Sound Format Microsoft

Co to jest plik LWV?

Plik audio, podobny do pliku .WAV, który został ulepszony za pomocą narzędzia Microsoft Dynamics Linguistic Information Sound Editing Tool (LISET). Zazwyczaj ma zmodyfikowane fonemy, które nadają głosowi w pliku dźwiękowym większą artykulację.

Pliki LWV są używane przez program Microsoft Agent, program do tworzenia interfejsów konwersacji dla aplikacji i stron sieci Web.

Jak otworzyć plik LWV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LWV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LWV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LWV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LWV

Inne problemy z plikiem LWV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LWV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LWV:

  • plik LWV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LWV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LWV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik