• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LightWave Scene Format NewTek

Co to jest plik LWS?

Trójwymiarowa scena stworzona przy użyciu programu LightWave 3D, programu modelowania 3D, animacji i renderowania. Zawiera informacje o pozycjach i ruchach obiektów, a także o kamerach i ich ruchach.

Obiekty LightWave używają rozszerzenia .LWO.

Jak otworzyć plik LWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LWS

Inne problemy z plikiem LWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LWS:

  • plik LWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik