• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Word Pro Document Format IBM

Co to jest plik LWP?

Dokument przetwarzania programu Word utworzony przez program Lotus Word Pro - procesor tekstowy zorientowany na biznesowe dołączony do pakietu Lotus Smart Suite. Służy do tworzenia raportów, propozycji i innych dokumentów.

Pliki LWP mogą być otwierane za pomocą bezpłatnej aplikacji KeyView for Lotus, która została opracowana przez firmę Verity. Oprogramowanie (Kvlotus.Exe) jest dostępne w następującej lokalizacji FTP: ftp://ftp.Lotus.Com/pub/lotusweb/product/smartsuite/

Lotus jest spółką zależną IBM.

Jak otworzyć plik LWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LWP

Inne problemy z plikiem LWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LWP:

  • plik LWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku LWP
LWP do DOCLWP do DOCMLWP do DOCXLWP do DOTLWP do ODFLWP do ODTLWP do PDF