• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LWO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LWO. Jeżeli chcesz otworzyć plik LWO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LWO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LightWave Object Format NewTek

Co to jest plik LWO?

Trójwymiarowy obiekt stworzony przez program LightWave 3D, używany do modelowania 3D, animacji i renderowania. Zawiera punkty, wielokąty i powierzchnie, które opisują kształt i wygląd obiektu. Może również zawierać odniesienia do plików obrazów używanych do tekstury obiektów.

Pliki LWO są zapisywane w formacie LWO2 rozpoczynającym się od wersji LightWave 6.0. Mogą być również eksportowane przez Foundry Modo, który jest kolejnym programem modelowania 3D.

Jak otworzyć plik LWO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LWO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LWO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LWO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LWO

Inne problemy z plikiem LWO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LWO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LWO:

  • plik LWO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LWO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LWO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik