• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LWFN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LWFN. Jeżeli chcesz otworzyć plik LWFN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LWFN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Type 1 Font Adobe Systems

Co to jest plik LWFN?

Czcionka Adobe PostScript używana na platformie Macintosh (Mac OS 9.X i wcześniejsza). Zawiera dane konspektu czcionki, podobne do pliku .PFB w systemie Windows. Używany w połączeniu z plikiem zasobów FOND i bitmapowymi.

Pliki czcionek LWFN muszą być przechowywane w folderze Fonts system, aby być aktywne. W systemie Mac OS 9 folder czcionek znajduje się w folderze / System Folder / Fonts.

Jak otworzyć plik LWFN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LWFN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LWFN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LWFN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LWFN

Inne problemy z plikiem LWFN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LWFN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LWFN:

  • plik LWFN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LWFN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LWFN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik