• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LW4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LW4. Jeżeli chcesz otworzyć plik LW4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LW4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lightwright 4 Show Data Format John McKernon Software

Co to jest plik LW4?

Dokument utworzony za pomocą Lightwright, programu do zarządzania papierowymi dokumentami oświetlenia teatralnego. Zapisano w formacie, który jest krzyżem między arkuszem kalkulacyjnym a bazą danych. Może przechowywać 30 000 źródeł światła, 32 000 ściemniaczy, 62 wszechświatów DMX i sześć różnych systemów sterowania.

Jak otworzyć plik LW4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LW4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LW4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LW4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LW4

Inne problemy z plikiem LW4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LW4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LW4:

  • plik LW4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LW4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LW4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik