• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LVW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LVW. Jeżeli chcesz otworzyć plik LVW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LVW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Livewire Document Format New Wave Concepts

Co to jest plik LVW?

Plik projektu stworzony przez firmę Livewire, program do projektowania i symulacji układów. Zawiera części i połączenia elektroniczne, które zawierają układ obwodów. Zapisuje również lokalizację wszystkich elementów na płótnie projektowym, wejściach wykorzystywanych do symulacji obwodu oraz zapisanych uwag tekstowych napisanych przez użytkownika.

Pliki LVW są używane do zapisywania, ładowania i symulacji projektów obwodów. Oprogramowanie Livewire jest dostępne w edycjach edukacji i standardowych / profesjonalnych.

Jak otworzyć plik LVW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LVW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LVW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LVW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LVW

Inne problemy z plikiem LVW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LVW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LVW:

  • plik LVW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LVW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LVW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik