• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LVM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LVM. Jeżeli chcesz otworzyć plik LVM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LVM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LabVIEW Measurement Format National Instruments

Co to jest plik LVM?

Plik pomiarowy używany przez LabVIEW, graficzną aplikację do programowania stosowaną do opracowywania testów, pomiarów i sterowania aplikacjami za pomocą sprzętu przyrządowego. Zawiera jednowymiarowe dane przeznaczone dla małych i średnich zestawów danych.

Pliki LVM są przechowywane w formacie tekstowym ASCII, rozmieszczonym w wierszach i kolumnach. Każda linia zapisuje tabulator lub przecinkami rekord z tagiem identyfikatora i jego odpowiednimi danymi. Mogą być edytowane w dowolnym edytorze tekstowym lub w programie Microsoft Excel.

Pliki LVM zapisują dane wyjściowe za pomocą funkcji "Zapis do pliku pomiarowego" LabVIEW lub służą jako dane wejściowe za pomocą funkcji "Odczyt z pliku pomiarowego". Mogą być również zapisywane jako pliki binarne .TDM.

Laboratorium Laboratorium Wirtualnego Instrumentacji Technicznej LabVIEW jest dostępne w wielu różnych wersjach.

Jak otworzyć plik LVM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LVM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LVM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LVM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LVM

Inne problemy z plikiem LVM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LVM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LVM:

  • plik LVM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LVM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LVM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik