• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LVL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LVL. Jeżeli chcesz otworzyć plik LVL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LVL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Level Format N/A

Co to jest plik LVL?

Zawiera dane poziomu gry komputerowej. Może zawierać mapę poziomów, znaki, obiekty i inne dane, które są używane do utworzenia poziomu. Zazwyczaj zapisywane w grupach.

Pliki LVL są używane przez wiele różnych gier, w tym LucasArts Star Wars Battlefront, Parallax Descent 2, Rockstar Games Max Payne, Gry WOM Snood i Lasertank.

Zwykle pliki gier nie powinny być otwierane ręcznie, ponieważ są automatycznie ładowane przez odpowiedni program. Niektóre pliki LVL mogą być edytowane przy użyciu edytora poziomu, takiego jak LVL Extractor dla poziomów BattleFront Gwiezdnych Wojen.

Jak otworzyć plik LVL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LVL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LVL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LVL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LVL

Inne problemy z plikiem LVL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LVL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LVL:

  • plik LVL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LVL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LVL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik