• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LUTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LUTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LUTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LUTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RadioRA Essentials Database Format Lutron Electronics

Co to jest plik LUTX?

Plik projektu stworzony przez RadioRA 2 Essentials, program do konfiguracji bezprzewodowych domowych systemów sterowania firmy Lutron Electronics. Zapisuje informacje konfiguracyjne w celu kontroli temperatury i światła w budynku. Może być rozmieszczony w systemie RadioRA 2 po jego zakończeniu.

Pliki LUTX są używane przez wykonawców, którzy tworzą systemy oświetleniowe dla klientów. Lutron Electronics rozprowadza tylko oprogramowanie RadioRA 2 Essentials dla fabrykowanych instalatorów.

Wersja RadioRA Essentials 2 wprowadziła format LUTX. Wcześniej użyto rozszerzenia .LUT.

RadioRA Essentials nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik LUTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LUTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LUTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LUTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LUTX

Inne problemy z plikiem LUTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LUTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LUTX:

  • plik LUTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LUTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LUTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik